Świetlica szkolna

Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 ROK SZKOLNY 2010/2011 Sukcesy naszych uczniów w latach 2005/2008

Rok szkolny 2017/2018

Konkursy organizowane przez szkołę: 

 

  1. Szkoła Podstawowa

Nazwa  konkursu

Liczba  uczestników

,,Christmas time” - konkurs na najciekawszą pracę z wykorzystaniem angielskiego słownictwa

20

,,The spring is coming’ - konkurs wiosenny z wykorzystaniem słownictwa z j.angielskiego

25

Zdolny Ślązak - część przyrodnicza

13

Ogólnopolski Test Wiedzy Medycznej

19

Ogólnopolski Konkurs o zdrowym stylu życia “Trzymaj formę” - online

8

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej Alchemik

 

Ogólnopolski konkurs chemiczny “ALBUS”

19

 

19

Konkurs na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim pt. FROHE WEIHNACHTEN

25

Gminny “Młodzież zapobiega pożarom”etap szkolny

26

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny “Z poprawną polszczyzną na co dzień” - etap I i II

36

Festiwal Bajkopisarzy “Piernikowa Chata” - etap I

4

Dolnośląski Konkurs Mitologiczny - etap I

15

Dolnośląska Olimpiada Geograficzna - etap szkolny.

10

Zdolny Ślązak - część przyrodnicza.

10

Konkurs “Zielony las”

7

Alfik matematyczny

60

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

42

Ogólnopolski konkurs matematyczny Edi Panda

45

Konkurs “Święty Stanisław Kostka patron dzieci i młodzieży w oczach dziecka”

5

Konkurs “Prawdziwy Święty Mikołaj”

16

Międzyszkolny konkurs “Jan Paweł II- Święty Misjonarz Świata”

14

Konkurs na modlitwę za Ojczyznę:” Na stulecie odzyskania niepodległości- modlitwa za Ojczyznę”.

 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny ,,Eureka”

 

w toku

 

15

Ogólnopolski konkurs “Biblia i przypowieści biblijne”

28

Konkursy organizowane przez SU: na najpiękniejszą maskę karnawałową, przebranie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, przebranie za ulubioną postać z bajki, konkursy w ramach dyskoteki andrzejkowej

 

ogólnoszkolne

Ogólnopolski konkurs ZUCH zintegrowany

27

W świecie komiksów Papcia Chmiela - konkurs czytelniczy

15

W świecie komiksów Papcia Chmiela - konkurs literacko-artystyczny

8

zDolny Ślązaczek, język niemiecki

12

Konkurs organizowany przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych “Przyroda wokół nas”

50

 

2. Gimnazjum:

Nazwa  konkursu

Liczba  uczestników

Zdolny Ślązak - część przyrodnicza

14

Ogólnopolski Test Wiedzy Medycznej

18

Ogólnopolski Konkurs o zdrowym stylu życia “Trzymaj formę” - online

6

Dolnośląski  drużynowy konkurs ekologiczny - online

3

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej Alchemik

9

Gminny “Młodzież zapobiega pożarom”etap szkolny

8

Dolnośląska Olimpiada Geograficzna - etap szkolny.

8

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny ,,Eureka”

11

Konkurs Matematyczny Gmin Ślężańskich

3

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

13

zDolny Ślązak matematyczno-fizyczny

14

zDolny Ślązak, język niemiecki

12

Dolnośląska Olimpiada Geograficzna - etap rejonowy

Gminny Konkurs Ortograficzny klas III

4

12

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach powiatowych, wojewódzkich
i ogólnokrajowych.

Nazwa konkursu

(z określeniem szczebla konkursu)

Liczba uczestników

Najważniejsze osiągnięcia

 

Zdolny angielski ślązaczek - dolnośląski konkurs anglojęzyczny

60

Joanna Bieńkowska - etap powiatowy

Memory Master- ogólnopolski  konkurs anglojęzyczny

30

Zofia Pająk - laureat II stopnia,

Natalia Włodek - laureat III stopnia

Julia Lutkiewicz - laureat III stopnia

Hanna Pająk - laureat III stopnia

Maja Konieczna - laureat III stopnia

Marta Borkowska - laureat III stopnia

Michał Kanikuła - wyróznienie

,,Rugby Tag” - dolnośląski turniej Rugby

14

IV miejsce

Zdolny ślązaczek- dolnośląski konkurs niemieckojęzyczny

48

Sandra Mayer-etap finałowy wojewódzki, laureatka

Ogólnopolski konkurs wiedzy medycznej MEDITEST

11 tys.

Kategoria SP:

13 miejsce w kraju zajęła Jagoda Kryza, za co otrzymała dyplom z wyróżnieniem

15 miejsce Weronika Lewicka, również dyplom z wyróżnieniem)

16 miejsce Kacper Szymczak

Kategoria Gim:

21 miejsce w kraju - Antonio Perla  

23 miejsce - Wojciech Kosatka i Masza Skarbek

25 miejsce - Luiza Barowicz

Dolnośląski drużynowy konkurs ekologiczny

29 drużyn trzyosobowych

VI miejsce - Mikołaj Kwaśniak, Wojciech Kosatka, Michał Szczepański

Zdolny Ślązak Gimnazjalista - część przyrodnicza

 

etap powiatowy - Damian Gałązka, Wojciech Kosatka

Ogólnopolski konkurs chemiczny    ALBUS     

 

Kamil Burnecki - 14 miejsce w    kraju, Weronika Lewicka - 15 miejsce w kraju  (dyplomy wyróżnienia). III miejsce w szkole a 17 w Polsce: Filip Zielonka, Jagoda Kryza.

W konkursie wzięło udział 763 uczestników z całej Polski, w tym 20 z naszej szkoły.

Ogólnopolski konkurs wiedzy chemicznej - Alchemik

20 osób z klas VII

Pierwsze miejsce w szkole Weronika Lewicka (złoty dyplom z wyróżnieniem oraz nagroda książkowa) 27/33 pkt.

 

Drugie miejsce - Bartosz Maliński 26/33 pkt (srebrny dyplom z wyróżnieniem).

 

Trzecie miejsce - Nadia Uczkiewicz, Kamil Burnecki oraz Filip Zielonka 25/33 pkt (srebrny dyplom z wyróżnieniem).

 

Srebrny dyplom otrzymali również:

Kacper Szymczak, Jagoda Kryza, Wiktoria Bąkowska, Kacper Sapalski,Ola Szostak, Wiktoria Klim, Patrycja Pindral, Janek Zmitrowicz, Agata Marszałek oraz Kinga Łukasiewicz - osoby te zdobyły ponad 20 pkt.

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę

 

wyróżnienie Weronika Lewicka i Wiktor Sobota (klasa VIIB)

 

Wojewódzki konkurs plastyczny KRUS “Bezpiecznie na wsi”

 

wyniki 20 kwietnia

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny “Z poprawną polszczyzną na co dzień”

36

wyróżnienie dla uczennicy klasy VIa:

Zofii Pająk

Dolnośląski Konkurs Mitologiczny

15

zakwalifikowanie się do finału uczennicy klasy VIa: Karoliny Miki

 

Dolnośląska Olimpiada Geograficzna - etap szkolny

 

Wojciech Kosatka, Mikołaj Kwaśniak, Weronika Lewicka,Kacper Szymczak

Dolnośląska Olimpiada Geograficzna - etap rejonowy

 

wyniki  25 marca

 

Konkurs “Zielony las” -

 

Beniamin Bernal

Ogólnopolski konkurs “Biblia i przypowieści Biblijne:

28

Zofia Pająk - 7 miejsce (na 2092 uczestników w Polsce)

     

Ogólnopolski konkurs matematyczny Edi Panda

45

Jagoda Kryza- 9 miejsce(na 953 uczestników)

Jakub Orłowski- 15 miejsce (na 1770 uczestników)

Jagoda Średnicka- 16 miejsce (na 1064 uczestników)

 

Alfik matematyczny

60

Kajetan Zaród (kl.4)- 278 miejsce w województwie, 1982 w kraju, Jagoda Średnicka (kl.6)- 62 miejsce w województwie, 463 w kraju, Jagoda Kryza (kl.7)- 54 w województwie, 386 w kraju

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

42

Kinga Równicka- finalistka

zDolny Ślązak Gimnazjalista

blok matematyczno-fizyczny

14

Wojciech Kosatka - awans do etapu powiatowego

 

Wojewódzki konkurs plastyczny Pisanki, kraszanki i inne wielkanocne niespodzianki.

1

II miejsce Wiktoria Krawczyk


 
 

Międzyszkolny konkurs plastyczny “ Święty Stanisław Kostka patron dzieci i młodzieży w oczach dziecka”

5

III miejsce Marta Pająk

wyróżnienie Hanna Pająk

Międzyszkolny konkurs plastyczny “ Jan Paweł II- Święty Misjonarz świata”

14

Anna Choroszy- laureatka

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny ,,Eureka”

26

Gimnazjum

wyróżnienia w klasyfikacji ogólnopolskiej:

Perla Antonio

Kosatka Wojciech

Kwaśniak Mikołaj

 

klasa VII

wyróżnienia:

Zielonka Filip

Sobota Wiktor

Szymczak Kacper

Lewicka Weronika

zDolny Ślązak matematyczno-fizyczny

 

Ogólnopolski konkurs ZUCH zintegrowany

14

 

27

Wojciech Kosatka kl.3 gim - etap powiatowy

 

Wyniki pod koniec kwietnia

zDolny Ślązak humanistyczny

23

Wojciech Kosatka - etap powiatowy

Krzysztof Kijanka - etap powiatowy

Międzypowiatowy Konkurs Literacki “Uruchom wyobraźnię”

41

Luiza Barowicz - III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “LAGOM. Szwecja z klasą

20

III miejsce w Polsce - klasa VIIb

Ogólnopolski Konkurs Interdyscyplinarny “Ślady Polski w USA, ślady USA w Polsce”

16

I miejsce w Polsce- klasa IVb + nagroda dla nauczyciela

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Namaluj mi historię” Edycja VI „Setne urodziny niepodległej Polski”

12

II miejsce Wiktor Sobota klasa VIIb

Wyróżnienia:

Kinga Równicka klasa IVa

Maja Konieczna klasa Va

Lena Pospieszyńska klasa Va


 

Gminny Konkurs Wiedzy o Państwach Niemieckojęzycznych

6

Finalista (IV miejsce) Krzysztof Kijanka, klasa III gimnazjum

Wydarzenia

Dane kontaktowe

  • Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich
    Chrząstawa Wielka, ul. Wrocławska 19
    55-003 Czernica
    NIP: 896-13-42-496
    REGON: 001181498
  • stacjonarny/fax: 71 318 96 24
    komórkowy: +48 699 926 245

Fotorelacje