W ostatnim tygodniu roku szkolnego, 9 wolontariuszek wraz z opiekunką SU Panią Alicją, odwiedziło Dom Pomocy Społecznej "Miłosierny Samarytanin", poznając pensjonariuszy tego zakładu i zajmując im czas poprzez rozmowy i wspólne śpiewanie i częstowanie cukierkami. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów naszej szkoły wolontariuszki zostawiły mieszkańcom komplet gier planszowych i puzzli, które będą umilać im tamtejszy pobyt.
W drodze powrotnej uczennice odwiedziły również siedzibę Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu Wrocław, przekazując ostatnie zebrane w ramach akcji "Draw 4 Liberia"fundusze na edukację dzieci w Afryce. Łącznie w tym roku szkolnym, dzięki naszym uczniom i ich rodzicom, mogliśmy wesprzeć młodych Liberyjczyków kwotą 662,35 gr.
Serdecznie dziękujemy za Wasze wrażliwe i czynne w pomocy innym serca !
Więcej zdjęć w zakładce 'fotorelacje' .











